دسترسی سریع
ابزار آنلاین

درباره ما

«شما می توانید تاثیر گذار باشید ، به شرط آنکه بخواهید تاثیر گذار باشید»

در ابتدای راه ….

با وجود مشکلات عمده و بزرگی که در راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی  وجود دارد سایت نیکجو در هشتمین ماه  پاییز سال  ۱۴۰۰ بصورت رسمی با مدیریت آقای کامران اسفندیاری روی سرور اینترنتی قرار گرفت و منتشر شد . انتشار سایت نیکجو با  ایده ها ی نو آورانه همراه بود ، به همین خاطر  بروزرسانی های متعددی نسبت به صفحات خود  تا به امروز  داشته و تغییرات چشمگیری در سایت انجام پذیرفته است .

در ابتدا سایت نیکجو  با دو نفر کار خود را شروع کرد  و بعد از پیاده سازی افکار  نسبت به سازماندهی کردن بخش های مختلف سایت ، صاحبان اصلی سایت را ترغیب به خرید هاست برای عملی کردن افکار و ایده های خود کرد .

آنها  فضایی را با نام نیکجو دات نت  به آدرس اینترنتی nikjoo.net خریداری کردند . و فعالیت اینترنتی خود را با این عنوان بصورت رسمی بر روی سایت آغاز کردند .

صاحبان اصلی سایت در ابتدا کامران اسفندیاری همراه با برادرش پوریا اسفندیاری بودند که بعد از مشورت ها و تحقیق های بسیار به این نتیجه رسیدند که نوع فعالیت اینترنتی سایت نیکجو  می بایست با نیازهای کاربران هماهنگ باشد و سعی و تلاش بر این اصل بنا نهادند که نوع رفع نیاز کاربران را شناسایی کنند .

از این رو کار خود را در ابتدا  خدمات دهی و سرویس دهی های آنلاین معرفی کردند و چونکه ایده اولیه کار را داشتند ، تحقیقات خود را در حوزه های مختلفی آغاز کردند و بعد از جمع آوری اطلاعات اولیه تصمیم به اجرای تصمیمات خود گرفتند .

آنها به دلیل مشاهده بازخورد کارشان توسط کاربران چند گزینه را از نتایج بدست آمده از تحقیقات خودشان را انتخاب کردند .

آنها این اندیشه را در سر می پروراندند که سایت نیکجو بتواند نیازی از  کاربران را  بر طرف سازد ، پس به فکر طراحی ابزار های آنلاین یا به اصطلاح تخصصی تر نرم افزار های آنلاینی افتادند که بتواند نیازی از کاربران را به صورت آنلاین و در لحظه بتواند برطرف سازد .

و این شد که تمرکز اولیه خود را بر روی ساخت ابزارهای آنلاین گذاشتند ، و کار خود را با ساخت و طراحی ابزارهای آنلاین (نرم افزار های آنلاین ) آغاز کردند .

انتشار اولین ابزار ……

در ابتدا آنها اولین ایده خود را طراحی ، پیاده سازی و کدنویسی کردند که باعث بوجود امدن اولین  ابزار آنلاین با نام  «آزمون آنلاین » شد .

هنگامی که کد نویسی این ابزار به پایان رسید آن را با عنوان اولین ابزار در سایت نیکجو انتشار دادند .

در این ابزار دسته ها و گروه ها با عناوین مشخص شده  به صورت مرتب چیده شده اند و کاربران به راحتی می توانند هر دسته را با هر عنوانی که بخواهد مشاهده و اجرا کند .

هدف از ایجاد این ابزار ارزیابی و سنجش دانش کاربر است  . به نحویی که بتواند ضعف ها و نقاط قوت خود را درموضوعی که انتخاب کرده است ، پیدا کند .

اینکار باعث خواهد شد که کاربر بتواند ارزیابی و ارزشیابی خود را انجام دهد و برای تقویت نقاط ضعف یا قوت خود  اقدامات جدی تری انجام دهد .

شما می توانید در جدول زیر آزمونهای را که در سایت نیک جو قرار داده شده است را مشاهده کنید :

ابزار های آنلاین واقع در سایت نیکجو :


۱. آزمون آنلاین :

آزمون آنلاین چکاری انجام می دهد :

البته این نکته نیز قابل توجه است که تمام صفحات با اضافه کردن ایده یا حذف قسمت های اضافه هر از چند گاهی توسط برنامه نویسان سایت نیکجو بروزرسانی می شوند .


آزمون های موجود در سایت نیکجو :

آسی دی ال (ICDL)
# نام آزمون لینک
1 فناوری اطلاعات ورود
2 ورد ورود
3 اکسل ورود
4 پاورپوینت ورود
آزمون زبان های خارجه
# نام آزمون لینک
1 ماک آیلتس ورود
2 لغات ورود

خرید سطح های اشتراکی شامل کدام بخش ها است :


شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه به صفحه تعرفه قیمت ها مراجعه نمایید

« لینک ورود به صفحه تعرفه قیمت ها »

کامران اسفندیاری کیست ؟


کامران اسفندیاری متولد استان کرمانشاه در کشور ایران است . او در دوران تحصیل هنگام انتخاب رشته با اینکه خود می گوید بخاطر اینکه برادر بزرگترش رشته برق صنعتی بود ، به رشته برق علاقه مند شد ، اما بنابه شرایط جسمانی که داشت به توصیه برادرش  رشته کامپیوتر را  بر می گزیند . 

این انتخاب رشته او باعث شد که در مسیری گام بر دارد که بعدها منجر به آمادگی سازی ذهنی و اندیشه او برای تبدیل شدن به یک کارآفرین شود .

فعالیت های اینترنتی و کنجکاوی بیش از حد نسبت به یادگیری کارهای کامپیوتری   از جمله وبلاگ سازی ، ساختن ایمیل ، نوشتن کدهای برنامه نویسی و تحقیق در مورد نحوه ی در آمدزایی  اینترنتی در زمان تحصیل دبیرستانی او جز سرگرمی های وی در آن زمان بود .

او در سالهای بعد بخاطر شرایط زندگی ، دانش کامپیوتری و کارهای وابسته به آن را رها می کند و زندگی خود را به کار کردن در شرکت ها بعنوان یک کارگر ساده و کارهای حاشیه ای دیگر ادامه می دهد ، در آن زمان به صورت پراکنده پیگیر کسب اطلاعات در بخش فناوری بود تا اینکه بعد از فراز و نشیب هایی زندگی که پیشروی او بود در سن ۲۷ سالگی به صورت جدی به یادگیری زبانهای برنامه نویسی تحت وب پرداخت .

در سن ۲۸ سالگی از طرف موسسه ای برای تدریس در رشته کامپیوتر برای هنرآموزان یک دبیرستان دعوت شد .

در آنجا بود که ایده برگزاری آزمون آنلاین دروس مختلف در رشته مختلف به ذهنش رسید و سایتی را برای اینکار راه اندازی کرد ، سایت در مرحله آزمایشی به منظور میزان بازخورد کاربران طراحی شد .و بعدها ، بعد از انتشار سایت نیکجو ، کدها تولید شده در آن سایت خطایابی شدند و بعد از بروزرسانی ها لازم ، آن کدها را از آن سایت بر روی سایت نیکجو انتقال داد .

تولد سایت نیکجو با چه ابزاری کلید خورد :

بعد از فعالیت ها و تلاش های مکرر در این حوزه در سن ۳۰ سالگی سایتی را با نام نیکجو راه اندازی کرد . این سایت ابتدا با یکسری ابزارهای اولیه مثل ماشین حساب آنلاین ، محاسبه سن ،آنالیز سئو سایت ها و…. فعالیت خود را آغاز کرد ، اما به دلیل شرایط موجود در بازار و نوع فعالیت سایتهای مشابه تصمیم بر این گرفته شد که ابزار های طراحی شده دوباره مورد بازبینی و ارزیابی مجدد قرار بگیرد .

ابزار ها بصورت موقت از سایت حدف شدند و اولین ابزار اصلی سایت نیکجو با نام آزمون آنلاین انتشار یافت .

ناگفته ها در بیوگرافی بالا ….

کامران اسفندیاری بعد از راه اندازی سایت نیکجو دیگر هیچگونه فعالیت کاری دیگری انجام نداد ، در واقع تصمیم را بر این گرفت که کار خودش را راه اندازی کند .

به همین خاطر تمام فعالیت های کاری خود را معطوف به سایت نیک جو کرد .

پرسنل و همکاران سایت نیکجو :


در بخش پشتیبانی و اطلاع رسانی

# توضیحات
نام پوریا اسفندیاری
تخصص برنامه ریز و مشاور ارشد سایت نیکجو
تاریخ شروع فعالیت از ابتدا تاکنون
تاریخ پایان فعالیت
نقش وی در سایت نیکجو سرپرست پشتیبانی

در بخش ابزار ها :


آزمون آیلتس زیر مجموعه آزمون آنلاین 

# توضیحات
نام حسن یگانه پور
تخصص کارشناس ارشد آموزش انگلیسی ، مدرس دوره های تافل و آیلتس ، مدرس دوره های ESP
تاریخ شروع فعالیت از زمان راه اندازی آزمون انگلیسی بخش آیلتس
تاریخ پایان فعالیت
نقش وی در سایت نیکجو طراح سوالات تستی آیلتس

آزمون های فناوری زیر مجموعه بخش فناوری

# توضیحات
نام کامران اسفندیاری
تخصص مدرس ، برنامه نویس و توسعه دهنده وب
تاریخ شروع فعالیت از زمان راه اندازی سایت نیکجو
تاریخ پایان فعالیت
نقش وی در سایت نیکجو طراح سوالات تستی بخش فناوری ، برنامه نویس ارشد سایت نیک جو

خوشحال خواهیم شد بتوانیم با معرفی خدمات و محصولات کارآمد بستری را برای بر طرف سازی نیاز شما کاربر محترم سایت نیکجو فراهم کنیم .

« این صفحه به علت تغییرات و بروز رسانی ها هر چند وقت یکبار بروز رسانی خواهد شد . »